Pobierz już teraz, za darmo

Kompletny zestaw ćwiczeń ruchowych

Opracowany przez fizjoterapeutę z wieloletnim doświadczeniem! Ćwiczenia pomogą Ci poprawić ogólną kondycję ale też poprawić zakres ruchu stawów i zadbać o odpowiednie krążenie.

Bogato zilustrowany i przejrzysty

Tworząc nasz podręcznik zadbaliśmy, by każdy z jego elementów był przejrzysty i zrozumiały. Jesteśmy świadomi jak ważne, szczególnie dla nowicjuszy jest możliwie dokładne zaprezentowanie i opisanie każdego ćwiczenia. Z tego powodu oprócz minimalistycznych ilustracji do każdego ćwiczenia zamieściliśmy informacje o tym, na co wpływa konkretny ruch i w jaki sposób się do niego przygotować.

Zestaw ćwiczeń dla każdego

Korzystając z naszego podręcznika, nie jesteś narażony na żadne koszty. Praktycznie wszystkie ćwiczenia można bez problemu wykonywać na dywanie oraz przy wykorzystaniu prostych narzędzi takich jak piłka do ćwiczeń. To sprawia, że trening z naszym podręcznikiem możesz wykonać zawsze i wszędzie!

Co mówią nasi eksperci?

Podręcznik „Zestaw ćwiczeń ruchowych” stworzył doświadczony zespół. Możesz pobrać ten podręcznik całkowicie bezpłatnie.

Przygotowane przeze mnie ćwiczenia to kompleksowy trening pozwalający na utrzymanie poprawnego stanu zdrowia fizycznego. Ćwiczenia dobrane są tak, ze można je wykonać niezależnie od stażu treningowego.

Damian Koszczyk

Fizjoterapeuta

Tworząc ilustracje do Zestawu Ćwiczeń Ruchowych zadbałam, by każda grafika była możliwie czytelna i umożliwiała bezproblemowe zrozumienie zadania.

Ewa Curyło

Ilustrator